Різне

Вчені точно розрахували, скільки років додає нам зарядка

zariadkaМалорухомість – річ шкідлива. Мабуть, всі це засвоїли досить твердо – і тему можна не розвивати. Однак, вчені з американського Національного інституту раку вирішили визначити точно, скільки років додає повноцінна ранкова зарядка тим, у кого на неї все-таки є час. Дослідники відзначають, що робота носить статистичний характер, однак, в таку статистику варто вірити, адже було перевірено … 650 000 випадків!

Отож, як свідчить статистика, якихось 75 хвилин занять спортом на тиждень достатньо для того, щоб збільшити тривалість життя майже на 2 роки! Якщо провести в спортзалі або на пробіжці 150 хвилин, отримаємо додаткових 3,4 року життя. А 450 хвилин занять на тиждень – це ще 4,5 року.

Вчені точно розрахували, скільки років додає нам зарядка

Вчені відзначають, що, говорячи про «активну життєву позицію» вони мають на увазі швидку ходьбу і нескладні вправи, тобто, за великим рахунком, навіть спортзал – зовсім не обов’язковий. Взагалі, величезну роль грає індекс маси тіла: так, згідно з дослідженням, худі респонденти в середньому жили на 7,2 роки довше, ніж огрядні.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button