Технології

Док-станції для iPhone 5S і iPhone 5C від Apple

Співробітниками інтернет-видання iLounge були протестовані нові док-станції Apple, представлені разом з iPhone 5S і iPhone 5C.

Це перші фірмові підставки Apple, випущені компанією після виходу iPhone 5. При цьому, представники Apple раніше заявляли, що у компанії немає планів по випуску підставок для iPhone 5.

Новинки дуже схожі на свою попередницю, випущену ще для iPhone 4. Тільки тепер в нових док-станціях замість старого 30-контактного роз’єму, встановлений Lightning-коннектор, який застосовується в нових пристроях Apple, починаючи з 2012 року.

Форма підставок в точності повторює форми нових смартфонів, що виключає можливість встановлення смартфона з одягненим чохлом або бампером. Док-станції також можуть застосовуватися з iPod Touch 5 покоління і iPhone 5. Нова версія iPhone 5 вже у продажі, тому якщо хочете купить 5с айфон, завітайте на сайт “Техноферми”.

На задній грані дока розташувався роз’єм для підключення зовнішньої акустики. Цього роз’єму не вистачало в багатьох подібних док-станціях з інтерфейсом Lightning, які з’являлися в останній час. Також є можливість здійснювати і приймати дзвінки за допомогою гучного зв’язку, коли смартфон перебуває на док-станції.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button