Різні цікавинки

Цікаві факти про рекламу в інтернеті

foto_cikavosti_04.08.2014-03Користувачі інтернету постійно стикаються з рекламою. Інтернет-реклама є дієвим і незатратним способом просування продукції, за це її і люблять. Банери, контекст та флеш-ролики — це і є основні види онлайн-реклами, ринок якої подвоюється щороку. Ми ж розповімо вам цікаві факти про рекламу в інтернеті.

1. Рекламі в інтернеті вже 20 років! Перший банер був розміщений в 1994 році. Сьогодні ми вже не можемо уявити собі популярний сайт, на якому немає рекламних банерів.

2. Великі журнали і популярні газети освоїли інтернет-рекламу і тепер мають набагато більше читачів за рахунок своїх сайтів, ніж у паперових версіях своїх видань. Це і логічно, адже зараз рідко можна зустріти на вулиці людину, яка читає газету, так як її можна запросто подивитися в інтернеті. Тенденція витіснення друкованих ЗМІ може закінчитися заверешенням ери паперових газет і журналів і розквітом вебсайтів цієї тематики.

3. Пошук інформації за ключовими словами — ця можливість надана нам завдяки глобальній мережі, такого ви не знайдете в газетах і журналах. Контекстна реклама дозволяє залучити велику кількість людей своєю зручністю, адже за допомогою неї люди можуть шукати потрібну їм інформацію. Винахідником такої системи є компанія Google, саме від цього винаходу компанія отримує левову частку доходу.

4. На наших теренах кількість користувачів інтернету, а значить і потенційної рекламної аудиторії, щороку збільшується на 25%.

5. Банери на різних сайтах найчастіше розташовуються вгорі головної сторінки. Люди, зайшовши на сайт, відразу бачать лінійку меню, а заодно і банер з рекламою. А ось на внутрішніх сторінках банери розташовуються збоку, щоб, коли людина читала статтю, вона могла бачити рекламу. Важливу роль сьогодні відіграє і реклама з допомогою інтернету на мобільні пристрої. Спеціалісти з sms24x7 знають как сделать смс рассылку через інтернет, що дасть можливість донести до ваших потенційних клієнтів інформацію про ваш продукт чи товар.

6 . Більшість людей блокує рекламу в інтернеті. Спливаючі вікна багатьох дратують. В Європі їх блокують близько 73% користувачів інтернету. Всі види реклами блокує 45% користувачів. А ось контекстну рекламу заблокувати практично неможливо.

7. MMO — це багатокористувацькі онлайн ігри. Можливо, і ви не раз зустрічалися з їх рекламою. Зайшовши на сайт, ви можете почути незрозумілі звуки, а потім ви побачите спливаюче вікно на кшталт: «Онлайн-гра Карапуз, приєднуйся до нас». Власники сайтів заробляють непогані гроші на такій рекламі, адже, якщо спробувати закрити це вікно, трохи промахнувшись, ми опинимося на сайті цієї гри. Але «клюнувши» на хороші гроші, власники сайтів втрачають не менше поваги з боку відвідувачів, які, швидше за все, вже не повернуться на такий сайт.

Кнопка «Наверх»
Закрыть