Людина

Вчені прогнозують заміну офісного планктону роботами гуманоїдами вже через 5 років

Оптимістично налаштовані вчені впевнені, що всього через 5 років розвиток систем штучного інтелекту досягне такого рівня, що роботи зможуть замінити левову частку офісного планктону.

Вчені прогнозують заміну офісного планктону роботами гуманоїдами вже через 5 років

Таким прогнозом поділився Ендрю Андерсон, який очолює одну британську компанію, що розробляє штучний інтелект. Ендрю вважає такі прогнози незворотною реальністю людства і бачить у цьому багато користі, так як навіщо людині витрачати свій розумовий потенціал на канцелярську роботу, коли її можна доручити гуманоїду? Звичайно, це певним чином вплине на ринок праці, але розвиток технологій не зупиняється, а значить, зовсім скоро з’явиться штучний інтелект, який зможе думати і навчатися, точно як ми з вами. За словами містера Андерсона, роботи зможуть замінити весь низькокваліфікований персонал і, це відбудеться набагато швидше, аніж вважалося раніше.

Вже сьогодні в розпорядженні його компанії є штучний інтелект, здатний розуміти закономірності в тексті, читати і розуміти зміст прочитаного. Саме на підставі цієї здатності будуть створені канцелярські працівники, здатні швидко і безпомилково виконувати всю однотипну роботу.

Такому роботу запросто можна буде доручити роботу зі сортування повторних скарг в страхові компанії, аналізувати їх номери телефонів і адреси. Коли ж роботу знадобиться допомога людини, він негайно дасть про це знати. Таким чином, на підприємствах вдасться звести необхідність в канцелярських працівниках до мінімуму.

Деякі люди вже користуються роботами- помічниками і перший випадок самогубства робота вже відбувся. Робот – чистильник забрався на розпечену електроплиту, де і зустрів свою кончину. Причому робот не тільки самознищився, а й знищив квартиру своїх власників.

А допоки роботи-помічники лише майбутнє, хоча і близьке, люди залишаються головними працівниками на таких роботах, як охоронці територій. Їхні робочі місця – пости охорони – оснащені сучасними засобами спостереження, що відчутно допомагає в досить одноманітній роботі. Немалу роль відіграє компанія-виробник, що http://octobiz.com.ua/. Кабіни охорони повинні відповідати певним нормам та стандартам, бути комфортними та теплими, щоби могли витримати не лише холод, але і спеку.

Натхнення: http://scienceblog.ru/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


2 Коментарів

  1. а не стои т ли задуматься, что за термином “офисный планктон” стоят люди… живые люди…

  2. Та ну, які п”ять років? Там давно уже безмозглі гуманоїди працюють. Відібрані і навчені по дебільних американських програмах. Це, в основному, при тих, кому менше 30. Старших замінити не вдалось, не піддаються дресурі, тому то представники вимираючого виду гомо сапієнс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button