Різні цікавинки

Кращий хостинг в Україні

FREEhost.com_.ua__250Отже, для початку про те, що таке хостинг, і для чого він, взагалі, потрібен. Коли у людини є свій сайт, це накладає певні обов’язки. Потрібно визначитися, де можна зберігати всю розміщену на ньому інформацію – картинки, відео, архівні файли і так далі. Звичайна відповідь новачків – у себе на комп’ютері. На жаль, даний варіант має масу недоліків. У першу чергу немає можливості знаходитися постійно онлайн, а значить, сайт буде час від часу зникати з мережі. А це є просто неприпустимим. Не варто забувати і про стабільність майданчика. На віртуальних хостингах постійно працює команда професіоналів, що здійснює підтримку користувачів 24 години на добу. Мало того, новітнє програмне забезпечення дає повний захист від хакерських атак і вірусів.

Мабуть, кращий хостинг в Україні це http://freehost.com.ua/. Перше, що кидається в очі це зручні тарифні плани, а також можливість задіяти близько 20 сайтів. Також не можна обійти увагою стабільність роботи і службу підтримки. Тут все на вищому рівні. На довершення до всього – ціни. Максимальний пакет коштує всього 87 гривень 50 копійок на місяць, надаючи користувачеві дійсно широкий спектр послуг. Це і дискова квота на 17 гігабайт, і 27 розміщених сайтів, а також підтримка PHP 5.4 і безлічі інших сервісів. Простіше кажучи, досвідчений веб- майстер буде просто в захваті від такого широкого асортименту.

Окремої уваги заслуговує партнерська програма і знижки. Припустимо, якщо брати тариф «Експерт» на місяць, то вартість буде 123 гривні 75 копійок з підключеними додатковими сервісами. Але при здійсненні оплати за 1 рік, ціна складе всього 1000 49 гривень і 40 копійок за весь період. Економія виходить просто колосальна. Для тих же, хто тільки починає свій віртуальний бізне, можна порекомендувати придбання тарифу «Візитка». При покупці на цілий рік, ціна за один місяць складе всього 10 гривень 31 копійку.

За весь час роботи з ресурсом можна відзначити наступні переваги майданчика, головним з яких є якість, а також доступні ціни і своєчасний сервіс. Та й різноманітність тарифів нікого не залишить байдужим. Якщо ж говорити про інтеграцію з системами управління контентом, такими як Drupal і WordPress, то тут все на вищому рівні. Мало того, при необхідності завжди можна зв’язатися з працівником сервісу і прояснити ті чи інші деталі.
Загалом, відчуття від роботи хостингу тільки позитивні. Найбільше сподобалися широкі можливості та доступні ціни. Та й сервісне обслуговування на хорошому рівні. Відмінний вибір як для професіоналів, так і для новачків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button