Різне

Цікаво про пейнтбол

Цікаво про пейнтболПерша пейнтбольна гра пройшла в Нью- Йорку в червні 1981 за участю 12 осіб. Цю подію висвітлювали журналісти трьох великих видань – Sports Afield, Qutside і Sportillustrated.

Тільки через рік після публікації інформації про цю гру широка громадськість Америки проявила інтерес до пейнтболу. Творці гри організували фірму і торгову мережу магазинів, які почали реалізовувати спорядження для пейнтболу. Американські бізнесмени стали вкладати фінанси в ігрові поля і набувати спеціальне пейнтбол оборудование з Нью – Гемпшира.

Ще однією цікавою віхою пейнтболу є винахід желатинових кульок з водорозчинною фарбою на початку 1984 року. Це збільшило кількість шанувальників гри, тому що раніше стріляли кульками з олійною фарбою, яка важко виводилася з одягу. Рік по тому в магазинах спорядження з’явилася спеціальна рушниця для пейнтбола – маркер фірми Splatmaster, а пізніше оновлений і напівавтоматичний «Splatmaster Rapide».

Розвиток компанії The National Survival Game (скорочено NSG) йшов досить стрімко, так до вересня 1992 року вони мали більше 500 полів для гри в пейнтбол, які розташовувалися, як у США, так і в Канаді та європейських країнах. Ось так дружня дискусія навела приятелів на думку про створення пейнтболу, але ж він в кінцевому підсумку приніс їм багатомільйонні доходи.

Тільки з 1993 року пейнтбол став набирати популярність на наших теренах. Спочатку у нас використовували для гри низькосортні рушниці марки STINGREY, які виготовлялися з алюмінію і пластмаси. Однак для новачків вони підходящі.

У 1998 році в Росії з’явився страйкбол, де на відміну від пейнтболу пластмасова кулька не залишає слідів на одязі. У процесі цієї гри учасники імітують дії різних збройних структур, таких як армія, спецназ, поліція, найманці та інші, виконуючи завдання за заздалегідь встановленим сценарієм. Обов’язковим атрибутом страйкболу є наявність певної екіпіровки, відповідної тому військовому підрозділу, який вибрано за сценарієм.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button