Екологія

Тувалу стане першою державою, відтвореною в цифровому вигляді

На кліматичному саміті COP27 в Шарм-ель-Шейху Міністр закордонних справ Тувалу Саймон Кава заявив, що настав час розглянути альтернативні рішення для виживання його країни. Тувалу стане першою оцифрованою державою в метавсесвіті – онлайн-просторі, яке використовує доповнену (AR) і віртуальну реальність (VR) для взаємодії користувачів.

“Наша земля, наш океан, наша культура — найцінніші активи нашого народу. Щоб уберегти їх, незалежно від того, що відбувається у фізичному світі, ми перемістимо їх в хмару», — заявив Саймон кави.

Кава привернув увагу всього світу на минулорічному COP26, коли він виступив перед учасниками конференції, стоячи по коліна в морі, щоб показати, що Тувалу знаходиться на передньому краї боротьби зі зміною клімату.

Держава Тувалу являє собою групу з дев’яти островів з населенням 12 000 людей і розташована на півдорозі між Австралією і Гаваями. Острови давно знаходяться під загрозою затоплення через зміни клімату та підвищення рівня моря. Так, під час припливу під водою виявляється до 40% території столичного округу, і, за прогнозами, до кінця століття вся країна опиниться під водою.

Створення цифрової копії дозволить Тувалу продовжувати функціонувати як держава, навіть якщо вона повністю зануриться у воду.

Зараз уряд починає роботу по забезпеченню визнання цифрового Тувалу на міжнародному рівні в якості держави, щоб морські кордони і ресурси в водах фізичної країни зберігалися, навіть якщо самі острови будуть затоплені.

Цікаво, що це абсолютно нова область міжнародного права і поки тільки сім урядів готові на постійне визнання країни в такому вигляді


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments