Екологія

У $200 млн на добу обходяться світу стихійні лиха викликані зміною клімату

Світ рухається в неправильному напрямку у врегулюванні проблем, пов’язаних зі зміною клімату, вважають в ООН.

Image by ELG21 from Pixabay

За даними Всесвітньої Метеорологічної Організації, за останні 50 років кількість стихійних лих збільшилися в 5 разів. В середньому лише за добу вони забирають життя 115 осіб.

Особливо гостро на сьогодні, на думку генсека ООН, стоїть питання з повенями в Пакистані, спекою в Європі, посухою в Китаї, країнах Африканського Рогу і в США.

З кожним роком масштаб лих тільки збільшується, що говорить про те, що планета повільно, але вірно, перестає бути сприятливим місцем для життя людини.

Згідно з останнім звітом ООН, вже сьогодні наслідки кліматичної кризи виставляють людству величезний рахунок: 200 мільйонів доларів щодня. 

Незважаючи на це, уряди продовжують нарощувати обсяги видобутку корисних копалин, провокуючи ще більший нагрів планети. Вже в найближчі 5 років Паризька угода по клімату може стати неактуальною — глобальні температури перевалять за 1,5 °C з ймовірністю в 48%, підрахували фахівці ООН.

Тому питання фінансової компенсації за збитки, завдані бідним країнам через величезні емісії розвинених країн, стане одним з головних на майбутніх переговорах ООН з клімату в Єгипті цієї осені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments