Екологія

Найгучніша світова екологічна подія 24 Hours of Reality: Countdown to the Future відбудеться вже сьогодні. Як танення льодовиків вплине на Україну?

Нещодавно Гренландський льодовий щит пройшов «точку неповернення» — втрата льоду переважає над його поповненням. У 21 столітті він тане швидше, ніж протягом минулих 12 тисяч років, а протягом 2019 року льодовики Гренландії втратили рекордні 532 мільярди тонн льоду.

Image by Pixabay

Ці явища невідворотно вплинуть і на Україну. Згідно з дослідженнями українських вчених вже до 2100 року будуть частково затоплені 34 українських міста, 75 тисяч людей втратять свої домівки і стануть кліматичними біженцями. Підвищення рівня моря загрожує затопленню 200 тисяч сільськогосподарських земель. Причорномор’я опиниться повністю під водою, а Крим перетвориться на острів.

У вас залишилися лічені години, щоб дізнатись, яке майбутнє чекає на Україну і як уникнути песимістичного сценарію.

Вже сьогодні о 20.00 приєднуйтесь до міжнародної екологічної акції 24 Hours of Reality: Countdown to the Future за посиланням у Zoom: https://us02web.zoom.us/j/88695251819 або слідкуйте за трансляцією у Facebook на сторінці:https://www.facebook.com/KostiantynYalovyi

Автор і натхненник 24 Hours of Reality є екс-віце-президент США Альберт Гор: за боротьбу з кліматичними змінами його відзначили Нобелівською премією миру, а фільм, знятий за його книгою “Незручна правда”, отримав два “Оскари”.

Під час заходу в Україні виступить експертка з екологічних питань від команди Ела Гора Янна Бадет, яка дасть прогноз, що чекає Україну внаслідок зміни клімату. Презентація пройде в онлайн-режимі.

Проект реалізується в Україні з ініціативи та за підтримки Костянтина Ялового, ініціатора розробки “Екостратегії Києва” та голови постійної комісії Київради з екологічних питань.

Додаткові питання можна поставити, відповівши на цей лист, або за телефоном +38 097 937 8622.

??У разі проблем з підключенням пишіть: http://m.me/KostiantynYalovyi або у відповідь на цей лист.

Кнопка «Наверх»