Інтернет

“Криптовалюти позбавлять людей від сплати банківських комісій”

Відомий інвестор в ІТ-сектор Кеті Вуд, під управлінням якої знаходиться капітал в $1,7 млрд, впевнена, що з криптовалютами люди забудуть про комісії за перекази грошей. Вона каже, що біткоїни незабаром будуть торгуватися так само, як зерно або нафта, пише CNBC. Криптовалюти стануть такі популярні і широко поширені, що будь-які комісійні збори за їх оборот будуть скасовані.

Але цікаво також те, що, на думку Вуд, традиційним банкам та сервісам з переведення звичайних грошей також доведеться знижувати або скасовувати комісії. Вона наводить приклад: WesternUnion за міжнародний переказ у розмірі $100 бере 7-8% комісії. Біткоїн можна обміняти на звичайні гроші за 2-3%, говорить вона. Тобто вже зараз транзакції в криптовалюті вигідніші.

В майбутньому вона прогнозує лише посилення цієї ситуації. Вона розповідає, що вже зараз грошові перекази між жителями Філіппін і Південної Кореї на 20% складаються з біткоїнів. Але обидві сторони не знають про це, тому що транзакції проходять без участі офіційних банків і фінансових компаній. Таке поширення біткоїна призведе до реформування сучасної моделі грошових переказів. Вуд передбачає, що комісія буде зовсім скасована, тому що оператори зможуть отримувати фінансову інформацію і заробляти на цьому. Аналізуючи переклади, відправників і адресатів, компанії навчаться заробляти на продажу цих даних.

Експерт згадала про ту інфраструктуру, яка розгорнута для функціонування криптовалюти. На її думку, ця інфраструктура має величезну цінність і дуже дивно, що біржі досі обходять цю сферу стороною. Вона вважає, що незабаром обчислювальні потужності, процесорний час, широта каналу і місце на дисках будуть торгуватися нарівні з нафтою і зерном.

На момент публікації за один біткоїн дають $5400, а загальна ринкова вартість цієї кріптовалюти оцінюється в $94,7 млрд.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button