Земля

У Британії експерти попереджають про можливе нашестя щурів

Згідно очікуванням вчених, виключно внаслідок холодної зими щури покинуть нормальне середовище проживання, каналізації, і переберуться прямо в сухі теплі будинки.


Приблизно 120 000 000 гризунів знайдуть собі укриття в стінах, в гаражах, на горищах. За словами вчених, люди повинні починати вже захищати свої оселі від нашестя щурів. На думку фахівців, в середньостатистичному будинку є більше десятка окремих точок, завдяки яким гризуни можуть проникати всередину помешкань.

Пол Бейтс, який є керуючим природоохоронної служби Cleankill, зауважив, що від щурів, які потрапили в будинок, досить складно позбутися. За словами фахівців, про захист потрібно подбати заздалегідь, так як колонії щурів можуть збільшуватися з неймовірною швидкістю. Не слід залишати їжу в місцях, де до неї можуть підібратися щури.

Між тим щури мають неймовірну здатність видавлювати отвори розміром п’ятнадцять міліметрів. Кількість викликів на підприємствах, які займаються боротьбою з шкідниками, в цей час збільшується на 30-40 відсотків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button