Технології

Epson випустив мікрокомп’ютер Endeavor SY01

Epson випустив новий комп’ютер Endeavor SY01, виконаний у вигляді флешки. Цей мікро-ПК поки що вийшов тільки в Японії, але шанс на його появу в міжнародному роздрібі поки ще є, особливо з урахуванням його ціни. За комп’ютер просять всього 150 доларів США, хоча він поставляється з сучасним залізом і операційкою від Microsoft.

Зовні Epson Endeavor SY01 мало чим відрізняється від аналогічних ПК — ті ж форми, порівняно ті ж габарити. Всередині цього крихітного комп’ютера розташований процесор Intel Atom Z3735F серії Bay Trail — 4-ядерний і в міру потужний. Він межує з 2 Гб оперативної пам’яті і накопичувачем на 32 гігабайти. На платі присутній слот microSD, а в набір модулів бездротового зв’язку увійшли Bluetooth 4.0 і Wi-Fi 802.11 n. На процесорі встановлений невеликий кулер, так що на безшумну роботу сподіватися не доводиться.

Читайте також: 

  [/su_posts

Підключення Epson Endeavor SY01 до монітора або телевізора відбувається за стандартною схемою — через вхід HDMI, так що якщо у вас його немає, то або міняйте ТБ, або відмовтеся від використання такого роду комп’ютера. Живлення на Epson Endeavor SY01 надходить через порт microUSB.

У зазначену вартість, крім самого ПК, входить бездротова клавіатура з тачпадом. Додамо, що розглянутий комп’ютер Epson Endeavor SY01 працює на базі операційної системи Windows 8.1 від Microsoft.

Натхнення: MobileDevice.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button