Людина

У Великобританії з’явилася таблетка від пияцтва

З вчорашнього дня у Великобританії дозволений до застосування препарат налмефен (Nalmefene), призначений для лікування алкогольної залежності і придушення тяги до спиртних напоїв.

У Великобританії з'явилася таблетка від пияцтва

Препарат, що допомагає людям кинути пити за рахунок зменшення потреби в алкоголі, вже отримав схвалення Єврокомісії. Тепер Національний інститут здоров’я та клінічного вдосконалення Великобританії (NICE) опублікував офіційну рекомендацію до застосування препарату налмефен (Nalmefene), також званого Селінкро (Selincro). Препарат необхідно приймати по одній таблетці на день у разі, якщо пацієнт хоче запобігти бажанню випити.

Читайте також: Причини пияцтва встановлено

Лікарський засіб, розроблений датською фармацевтичною компанією Lundbeck, призначений для осіб, які регулярно вживають велику кількість алкоголю, що, згідно стандартам Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), складає 7,5 одиниць на день для чоловіків і 5 одиниць – для жінок (одна одиниця алкоголю складає 10 мілілітрів чистого етанолу).

За словами розробників препарату, налмефен допомагає поступово скоротити кількість споживаного алкоголю і підходить для людей, що мають тягу до алкоголю, але не страждають важкою формою захворювання.

Натхнення: medportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button