Людина

Психологи розшифрували, як чоловіки і жінки переносять зраду

Група експертів з Університетів Норвегії і Техасу реалізувала унікальне спостереження, підсумок якого дозволив фахівцям зробити цікавий висновок.

fedede55ecfebc1134b60735d9549ac5

Як повідомляють ініціатори проектів, під час проведення лабораторних і клінічних проектів медики вивчали поведінкові особливості представників слабкої і сильної статі. На думку лікарів, романтичні стосунки між хлопцями і дівчатами нерідко стають причиною розвитку суперечок. На сьогоднішній день фахівцям вдалося визначити, як юнаки і дами ставляться до зради. В реалізованих дослідженнях взяли участь понад 1000 добровольців.

З’ясувалося, що чоловіки і жінки по-різному проявляють почуття ревнощів. На думку авторів спостережень, хлопці важче переживають фізичну зраду, тому що надалі їх постійно буде хвилювати питання, хто батько дитини. При цьому, дівчата складніше відновлюються після емоційної зради молодої людини. Представниці слабкої статі переживають те, як вони виростять дітей і яка ймовірність залишитися самотньою.

Як стверджують психологи, завдяки реалізованим випробувань фахівці більш детально вивчили поведінку людей при виникненні непередбачених обставин.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button