Технології

У Китаї об’єднали велотренажер з пральною машиною

Китайські конструктори з національного університету Далянь поєднали разом велотренажер і пральну машину. Свій винахід вони назвали Bike Washing Machine.

27-04-15-foto-600x415-1

Замість переднього колеса у нього є барабан пральної машини, а вбудований генератор дозволяє забезпечити її електроенергією, частину з якої можна зберегти в акумуляторі для використання в майбутньому. Миючі засоби і вода додається вручну, після чого її необхідно змінити для ополіскування.

За словами дизайнерів, їх пристрій може стати рішенням для тих, хто хоче мати, як пральну машину, так і велотренажер, але простору в квартирі не достатньо, пише The Daily Mail.

Читайте також: Гібридний велосипед Solar Bike на сонячних батареях (фото)

Поки машина знаходиться на стадії розробки і призначена також для віддалених районів Китаю, де багато людей не мають доступу до надійних джерел електроенергії.

Даний проект був представлений на сайті Tuvie, де розробники обмінюються своїми ідеями.

Це вже не перший подібний винахід. У 2011 році Річард Хьюітт (Richard Hewitt), студент дизайнерського факультету в Шеффілдського університеті, також створив подібний пристрій, який пере і сушить одяг за допомогою педалей. Його винахід приєднується ззаду до триколісного велосипеда.

Натхнення: therussiantimes.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button