Земля

У Китаї жінка, щоб уникнути оплати кредитів, зробила пластичну операцію

Стало відомо про те, що мешканка Китаю по імені Чжу Нацзюань вирішила зробити собі пластичну операцію, оскільки за рішенням суду вона повинна була виплатити кредит сумою в чотири мільйони доларів, – передає агентство ІА Nation News.

У Китаї, а саме в місті Ухань, співробітники правоохоронних органів змогли затримати жінку, яка не хотіла платити грошову суму в 25 мільйонів юанів, або чотири мільйони американських доларів. Жінці 59 років, і коли суддя зобов’язав її виплатити кредит, то певний час порушниця переховувалася від органів правопорядку. Однак незабаром вирішила вийти з проблеми, зробивши собі пластичну операцію, щоб її ніхто не впізнав. Вона хотіла виїхати в інше місто, тому в Шеньчжень купувала квиток на поїзд, в цей час поліцейські і змогли її затримати.

В даний час жінка, яка хотіла уникнути оплати кредиту, знаходиться у відділі поліції. За рішенням суду їй загрожує від 30 до 40 років позбавлення волі. Варто відзначити, що за поточний рік за подібні порушення вже були затримані понад 180 осіб. Влада серйозно взялися за справедливість і проводить боротьбу з тими, хто відмовляється платити не лише податки, але й кредити.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button