Наука

Вчені знайшли в Індонезії стародавній камінь з картою Сонячної системи

В Індонезії в 1992 році археологи виявили черговий артефакт, схожий на золоту платівку «Піонера-10». Фахівці припустили, що цей артефакт був виготовлений давньою високорозвиненою цивілізацією, яка жила на Землі в далекому минулому.

Під час археологічних розкопок вчені часто знаходять артефакти, які не вписуються в загальну концепцію технологічного розвитку людства. Такими предметами стали Антикітерський механізм і Карта Пірі-рєїса. Тепер в список недоречних артефактів додали стародавній камінь з картою Сонячної системи, виявлений в одній з печер Капагана.

На поверхні каменю археологи помітили висічені символи, що нагадують планети Сонячної системи. Більше того, гравірування схоже на малюнок, нанесений на золоту платівку апарату «Піонер-10», запущеного в космічний простір у 1972 році.

Згідно з попередніми оцінками, «сонячний камінь» провалявся в печері Сатани кілька сотень тисяч років. Вчені дивуються, звідки у людей, які створили карту на поверхні каменя, була точна інформація про розташування планет в Сонячній системі.

Однак археологи не заперечують, що даний ефект може бути звичайною підробкою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button