Технології

У майбутньому можуть з’явитися смартфони, що працюють на цукрі

У сучасному світі смартфони стали невід’ємною частиною нашого життя. Багато завдань можна виконувати саме завдяки мобільному пристрою, коли ми знаходимося далеко від домашніх комп’ютерів. Однак, всі сучасні смартфони дуже залежні від часу роботи акумулятора, якого в більшості випадків вистачає на один світловий день. Саме тому багато вчених і розробників шукають способи збільшення часу роботи смартфонів. У ході таких експериментів науково-дослідна група Virginia Tech представила акумулятор, який виробляє енергію, переробляючи цукор.

sugar-powered-smartphone_resized

Розробники впевнені, що їхня технологія знайде своє застосування в смартфонах і планшетах. На даний момент це лише ранній прототип, до якого вже були подібні акумулятори, що заряджаються від цукру. Але це перший зразок, що виробляє в ході хімічних реакцій достатню кількість електрики з молекул, які можна знайти в цукрі. Також даний прототип дозволяє отримати більшу щільність енергії при набагато меншій кількості цукру, що заправляється, на відміну від аналогів. Розробники впевнені, що акумулятори, які працюють за такою технологією, зможуть з’явитися на масовому ринку протягом найближчих трьох років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. Спасибо за информацию об аккумуляторах из сахара. Это действительно продукт очень широких возможностей. Такая информация достойна, чтобы платить за интернет….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button