Екологія

У морських черепах може бути до 2% пластика від маси тіла, що вбивають їх

Шлунок дитинчат морських черепах може бути заповнений пластиковим сміттям.

Image by Pexels from Pixabay

Забруднення пластиком стало однією з найбільш небезпечних загроз для морських мешканців. Понад 700 видів, від блакитних китів до дрібних молюсків, взаємодіють з пластиком в океанах. Пластмаси зараз складають 80% всього морського сміття.

Нове дослідження підтверджує, що молоді морські черепахи з Індійського і Тихого океанів часто вживають пластик в їжу.

Усередині організму черепах пластик може викликати заплутування внутрішніх органів і задушення. Вважається, що маленькі молоді черепахи піддаються найбільшому ризику, оскільки зони їх проживання мають високий рівень забруднення пластиком.

Вважається, що прийом пластика призводить до летального результату в результаті розриву, непрохідності або перфорації шлунково-кишкового тракту. Також це призводить до недоїдання і хімічного забруднення.

У новій роботі автори вивчили, як пластикові відходу впливають на такі види, як:

  • зелена черепаха,
  • плоска черепаха,
  • головаста черепаха,
  • оливкова черепаха,
  • плоскостопа черепаха.

Найбільшу кількість шматочків пластику знайшли у зелених черепах: одна тварина в Індійському океані містило 343 шматочки.

Частка черепах, які їли пластик, в Тихому океані була набагато вищою, ніж в Індійському. Зі зразків, зібраних в Тихому океані, зелені черепахи містили пластик у 83% випадків, за ними слідували головаті 86%, плоскі 80% і оливкові 29%. З іншого боку, зі зразків з Індійського океану плоскоголові черепахи містили найбільше пластику (28%), за ними слідували головаті (21%) і оливкові (9%).

Для оливкових черепах в Тихому океані пластик містив до 0,9% від загальної маси тіла, а для плоских черепах в Індійському океані до 2%.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button