Фото

У Північній Америці кіт злякався привид маленької дівчинки

У Північній Америці кіт злякався привид маленької дівчинки, що з’явився за склом. Дивна фотографія була зроблена ще в 2013 році, але досі викликає безліч суперечок в Мережі.

 

П’ять років тому чоловік з Північної Америки опублікував в Мережі фотографію, на якій зображена його дружина і кіт, шиплячий на дивне відображення когось у склі. Автор вказав, що помічений силует нагадував дитину в старовинному плаття, тому не виключив, що його вихованець занервував бо злякався привида маленької дівчинки. Мало хто сприйняв цю історію всерйоз, припустивши, що відбитися в склі могла дочка сімейної пари, але пізніше виявилося, що ті не мають дітей і живуть удвох.

В Северной Америке кот испугался призрака маленькой девочки

Будь-яких вагомих доказів правдоподібності опублікованої фото чоловік з Північної Америки не пред’являв, написавши лише, що відобразив привид маленької дівчинки на камеру свого смартфона відразу після того, як переляканий кіт почав шипіти і пильно дивитися на двері. Незважаючи на сумнівність всього викладеного автором, деякі користувачі все ж вирішили, що це і справді був привид, адже існує думка, що душі померлих мають властивість залишатися надовго в тому місці, де загинули або жили.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button