Екологія

У пустелі Сахара побудують еко-ферми для вирощування продуктів

Міністерство закордонних справ Норвегії виділить 30 млн доларів на будівництво «зелених» ферм для вирощування продуктів в пустельній частині Тунісу.

Городи площею 10 га розіб’ють в Сахарі в рамках проекту Sahara Forest Project. Для поливу рослин, а також для охолодження і зволоження повітря на фермі буде використовуватися опріснена морська вода, а відфільтрована з неї сіль піде на продаж.

Також будуть побудовані сонячні панелі, які і забезпечать достатню кількість електроенергії для живлення теплиць, очищення води та перекачування водяної пари через приміщення. Розроблені технології дозволять вирощувати продукти харчування протягом усього року.

Зелені ферми не тільки частково вирішить продовольчу проблему, але і створять сотні робочих місць для сільгоспробітників і фахівців з високих технологій, — повідомили організатори.

Передбачається, що Sahara Forest запрацює в 2018 році.

На додаток, реалізація проекту Sahara Forest Project Тунісу допоможе істотно збільшити частку використання «зеленої» енергії, яка за підсумками 2015 року, склала лише 1%. До 2030 року уряд країни поставило за мету довести частку електроенергії з ВДЕ до 30%.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button