Технології

У Роттердамі відкрили найбільший в світі “плавучий офіс”

Ця плавуча будівля, описана компанією Powerhouse Company як “найбільший плавучий офіс у світі”, спроєктована так, щоб відповідати всім нормам мінливого клімату.

FOR (скор. від Floating Office Rotterdam) був нещодавно відкритий королем Нідерландів Віллемом-Олександром разом з колишнім генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном і директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою. Він служить штаб-квартирою Глобального центру адаптації, який очолює Кі Мун, а також розміщує в собі банк ABN Amro, компанію RED і дизайнерську компанію Powerhouse. А ще на борту є ресторан.

Проєкт розташований в гавані Роттердама Rijnhaven і є частиною більш масштабних заходів з перепланування в цьому районі, який також включає морський центр.

Площа споруди становить 3606 м. кв., і складається вона з великої тераси, а також трьох поверхів, причому на верхніх є виступаючі вперед балкони, які затемнюють інтер’єр (на жаль, фотографій інтер’єрів поки немає). Вона також увінчана зеленим дахом. Конструктивно плавучий офіс виконаний зі збірних дерев’яних конструкцій і спирається на 15 виготовлених на замовлення бетонних понтонів, які скріплені разом, утворюючи міцну плаваючу основу.

Вся необхідна енергія для будівлі надходить від масиву сонячних панелей площею 800 м. кв. – чималі цифри для такого північного міста, як Роттердам. Він також використовує воду з гавані як радіатор, щоб забезпечити ефективне опалення та охолодження, як це було у випадку з BIG Urban Rigger. Офіс буде залишатися на місці до десяти років, після чого може прийняти іншого орендаря або бути переміщений в інше місце, в залежності від вимог.

За словами Powerhouse “будівля з нульовим викидом вуглецю спроєктована так, щоб бути стійкою до зміни клімату і зможе плавати, якщо рівень моря підніметься через них”.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button