Технології

Цифрова аутопсія : скальпелі в минулому

Завдяки даним, отриманим шляхом проведення мультіспіральною комп’ютерною томографією ( МСКТ ), і спеціально написаним для їх обробки програмному забезпеченню, малайзійський підприємець Матхаван ( Метт ) Чандран сподівається істотно знизити необхідність розтину трупів при процедурі аутопсії. Адже він створив систему, яка дозволяє в найдрібніших деталях ( в 2D і 3D – режимі) розглянути всі деталі тіла, що цікавлять патологоанатома.

Чандран, виконавчий директор компанії iGene вважає, що новий метод цифрової аутопсії допоможе істотно полегшити душевні страждання членів сім’ї покійного, якщо звичайні методи розтину суперечать їхнім релігійним принципам. Крім цього система додає зручності лікарям та іншим організаціям, які мають доступ до подібного типу даних. Суть в тому, що інформація при проведенні цифрової аутопсії буде заноситися на спеціальний сервер, звідки її можна буде отримати набагато швидше, скоротивши час на паперову тяганину. Більше того, подібні системи можна дуже вдало використовувати в якості симуляційного майданчика при професійному навчанні студентів.

Прамонд Баган, голова компанії InfoValley, чиїм дочірнім підприємством є iGene говорить, що подібна система є «скоріше зручним альтернативним засобом, а не повною заміною традиційної аутопсії ». Але вона на 70 відсотків може знизити часові витрати при звичайному розтині. Система є дуже зручною, так як при її проведенні патологоанатом зможе прийняти більш зважене рішення про те, робити розтин тіла чи ні, якщо в цьому немає серйозної необхідності.

Слід зазначити, що можливість проведення неінвазивних діагностичних завдань на зразок ангіографії і токсикології використовується в медичному обладнанні та інших компаній – Siemens, General Electric, Toshiba і Philips. Чандран сподівається, що починаючи з жовтня 2013 він зможе відкрити в Англії 18 центрів, де буде використовуватися новий метод аутопсії. У цих центрах подібна процедура буде пропонуватися в якості альтернативної і просити за неї будуть 500 фунтів.

[youtube]VyyPyHq5414[/youtube]

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button