Земля

У шимпанзе є 5 універсальних рис особистості

Поки психологи обговорюють основні риси особистості, що визначають людину, дослідники приматів вирішили виявити риси особистості у шимпанзе.

Нове дослідження, опубліковане у виданні American Journal of Primatology, навело декілька прикладів універсального існування п’яти рис особистості у шимпанзе: реактивність / незалежність, домінування, відкритість, екстраверсія і поступливість, а також можливий шостий фактор, методичний, який належить краще дослідити.

«Розуміння індивідуальності шимпанзе відіграє важливе теоретичне і практичне значення», пояснив провідний автор, постдок Хані Фрімен з Центру збереження мавп при зоопарку Лінкольн Парк. “З академічної точки зору результати дослідження можуть допомогти вченим зрозуміти еволюцію особистості. З практичної точки зору, доглядачі шимпанзе в зоопарках або інших місцях відтепер можуть розробляти індивідуальний підхід до кожного вихованця, заснований на його особистісних характеристиках “.

Дослідження індивідуальності шимпанзе не нове, однак, за словами авторів, попередні інструменти, розроблені для визначення рис особистості, залишили масу питань без відповіді.

Натхнення: innovanews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button