Людина

У складні часи жінки віддають перевагу суворим чоловікам, а чоловіки – турботливим жінкам

Наші уподобання можуть змінюватися з багатьох причин 

У кожного є свій типаж: хтось віддає перевагу пишним формам, іншим подобається м’язисте тіло, треті люблять зовсім худих людей. І це нормально! Однак як показує дослідження, поточний стан світу може змушувати нас переглядати свої погляди.

Image by Michael Gehlert from Pixabay

Дослідники з Амстердамського вільного університету в Нідерландах виявили, що жінок більше приваблюють суворі чоловіки, такі як Кріс Хемсворт і Джейсон Момоа, в часи невизначеності. Цей образ визначається гострішими носом і підборіддям, кутовою щелепою і вищими вилицями.

Однак за тих самих обставин чоловіків, як правило, більше приваблюють жінки з «ніжними» обличчями, такими як Селена Гомес, що відрізняються більш плавними лініями та округлим контуром обличчя, а також більш пухкими губами, щоками та кінчиком носа.

Image by Angelo Esslinger from Pixabay

Вчені припускають, що вся справа в зростанні привабливості «стереотипної зовнішності» в складні часи. Чоловіки вибирають жінок, яких вони вважають турботливими, а жінки чоловіків, яких знаходять сильними.

“Ці результати показують, що переваги партнерів не є фіксованими, а залежать від швидкоплинних психологічних станів, таких як відчуття невизначеності через зовнішні, непередбачувані події», – пишуть автори роботи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button