Людина

Вчені: Люди з ожирінням часто нездатні схуднути

Група вчених провела спеціальне дослідження, щоб з’ясувати, в які терміни людина, що страждає ожирінням, зможе скинути зайві кілограми. Виявилося, це досить складно і далеко не кожна така людина зможе досягти бажаних результатів.

Деякий час тому в Бостоні відбулася зустріч Ендокринного суспільства. На цьому зборі група наукових фахівців представила наукове дослідження, яке доводить, що велика частина людей, які страждають ожирінням, нездатна скинути зайві кілограми. Керівником даного наукового дослідження виступила спеціаліст Джоанна Хуан.

В рамках свого дослідження вчені проаналізували дані понад 170 осіб, що страждають зайвою вагою. Фахівці проаналізували індекс зміни маси тіла протягом тривалого часу. Спочатку всі досліджувані були розділені на кілька груп: ті, хто втрачав до 5% своєї ваги, від 5 до 10%, від 10 до 15% та понад 15%.

Так, фахівцям вдалося помітити, що ті, хто спочатку почали стрімко втрачати вагу, продовжували худнути протягом усього дослідження. По закінченню експерименту дослідникам вдалося помітити, що більша частина випробуваних повернула як мінімум половину втраченої ними ваги під час спостереження. Виходячи з цього, вчені прийшли до висновку, що до питання схуднення варто підходити з великою відповідальністю, а також це може вимагати значно більше часу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button