Людина

Кожні 30 хвилин в США проходить операція по збільшенню сідниць

Фахівці стверджують, що в 2015 році попит на пластику сідниць збільшився на 115% порівняно з 2000 роком.

67870e268082903128dbfc705dcfadff

Вчені зі Сполучених Штатів Америки заявили, що в медичні установи і центри краси звертаються молоді і зрілі жінки, які мають бажання збільшити розмір власних сідниць. Американське співтовариство пластичних хірургів стверджує, що згідно статистичної інформації в 2015 році в країні було проведено понад 15 мільйонів косметичних процедур. Не так давно пластика вважалася долею багатих людей і знаменитостей, однак тепер до подібних хірургічних втручань звертаються навіть найбідніші громадяни. При цьому найбільший попит фіксується серед представниць слабкої статі, охочих зробити свої сідниці більш пружними і об’ємними.

На думку провідних вчених, в п’ятірку найбільш поширених і затребуваних косметичних процедур також входить ринопластика і збільшення грудей. Експерти стверджують, що протягом останніх декількох років лікарі фіксують підвищений попит на незвичайні пластичні операції. Кількість чоловіків, які мають бажання лягти під скальпель, склала 40% від загальної кількості пацієнтів. Починаючи з 2000 року, попит на пластику збільшився на 115%. Найбільше зросла кількість операцій, що стосуються ліфтингу підтяжки грудей і сідниць. Нагадаємо, що в попередні роки словосполучення «пластична хірургія» практично у всіх випадках асоціювалося із збільшенням грудей або або фейсліфтингом.

Після здійснення спостережень команда фахівців встановила, що в Сполучених Штатах Америки операція по збільшенню обсягу сідниць відбувається кожні 30 хвилин. Медики наполегливо рекомендують не захоплюватися косметичною хірургією, оскільки це небезпечно для життя.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть