Людина

Вчені: Секс у зрілому віці здатний поліпшити роботу мозку

Забезпечити хорошу роботу головного мозку в старості людина може завдяки регулярному заняття сексом в зрілому віці. До такого висновку вчені прийшли завдяки недавнім дослідженням.

Вчені університету Ковентрі у Великобританії провели дослідження, в результаті якого було доведено безпосередній вплив статевої активності в зрілі роки на роботу мозку у похилому. В експерименті брали участь близько 7 тисяч чоловіків та жінок віком старше 50 років. Вчені проводили опитування, що стосується сексуальної активності добровольців, а потім надавали можливість випробуваним пройти тест на кмітливість і пам’ять.

В результаті дослідження було встановлено, що регулярний секс позитивно впливає на обидва досліджувані показники чоловіків, а ось у жінок вплив було зафіксована лише на когнітивні функції. Трохи різні результати випробовувані показали лише через гормональні особливості чоловіків і жінок.

Згодом експериментом вчені довели наявність зв’язку між довгою підтримкою здорового статевого способу життя і роботою мозку у похилому віці. Дослідження в даній сфері тривають і в наступному випробуванні експерти планують задіяти добровольців старше 70 років.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button