Технології

Студенти зробили очищувач повітря своїми руками, використовуючи дешеві матеріали

Інженери заявили, що саморобні фільтри — дешевий і ефективний спосіб очистити повітря в приміщенні.

Група студентів-інженерів розробила повітряні фільтри з коробок Corsi-Rosenthal. Їх може зібрати будь-хто, щоб впоратися із забрудненням повітря всередині приміщень.

Коробка Corsi-Rosenthal, також відома як Corsi-Rosenthal Cube і Comparetto Cube, являє собою конструкцію саморобного очищувача повітря. Спочатку, його розробили під час пандемії COVID-19 з метою зниження рівня вірусних частинок, що переносяться по повітрю. Однак інженери Університету Брауна знайшли йому нове застосування.

Щоб створити фільтр для повітря вони використовували 50-сантиметровий вентилятор, клейку стрічку, чотири фільтри MERV-13 і коробку Corsi-Rosenthal. Інженери перевірили ефективність очищувачів повітря для видалення шкідливих хімічних речовин з повітря в 17 приміщеннях гуртожитку.

Результати були вражаючими: кількість частинок ПФАС впала на 40% -60%, а фталатів — на 30% -60%. Результати дослідження, опубліковані в журналі Environmental Science & Technology, показали — DIY-фільтри дійсно працюють і можуть захистити від хвороб, викликаних хімічними забруднювачами і вірусами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button