Людина

Ваше здоров’я у ваших руках

Виявляється, за допомогою цілющої сили ваших рук, цілком можливо позбутися головного болю без ліків, для цього необхідно лише освоїти прості методи.

Рефлексотерапія – це вплив на біологічно активні точки, які, як відомо, є нервовими рецепторами, що відповідають за роботу різних органів і систем організму.

В результаті може нормалізуватися тиск, знизитися рівень холестерину, підвищитися імунітет. Рефлексотерапія має заспокійливу, антистресову дію, займає значне місце в профілактиці судинних захворювань головного мозку, використовується при лікуванні багатьох неврологічних і соматичних захворювань. Роздратування рефлекторних зон викликає в організмі деякі фізіологічні зміни, відновлює баланс в роботі організму, тим самим граючи оздоровлюючу роль.

10-11-14-foto-cikavosti-600x587-1

Застуда

Щоб полегшити симптоми застуди, знайдіть «хвору точку», яка знаходиться на долоні між основами середнього і безіменного пальця. Великим пальцем іншої руки протягом двох хвилин добре масажуйте цю точку круговими рухами за і проти годинникової стрілки. Цей масаж особливо добре діє, якщо через синуситу у вас болить голова в області очей і носа. Щоб очистити закладений ніс, протягом декількох секунд міцно стискайте кінчики всіх пальців разом, а потім розтискайте. Повторіть рух 5-6 разів.

Біль в спині

Великим пальцем правої руки з сильним натиском проведіть вздовж усього великого пальця лівої руки, починаючи від самої основи і закінчуючи кінчиком нігтя. Ця частина кисті співвідноситься з хребтом. Масажуючи її, ви допомагаєте зняти напругу і розслабити м’язи, що підтримують хребет. По черзі на обох руках кілька разів зробіть масаж цього відділу, знайдіть точку сонячного сплетення і ніжно помасажуйте її. Це допоможе зняти напругу зі спини і всього тіла.

Біль в плечах

Знайдіть «точку плечей» на долоні у основі безіменного пальця і мізинця. Кінчиком великого пальця масажуйте точку по хвилині на кожній руці. Біль в плечах найчастіше пов’язана з поганою поставою, тому для початку необхідно з’ясувати, в чому причина вашої болю. Якщо ви підозрюєте, що причина в незручністі робочого місця, намагайтеся твердо сидіти на стільці, щоб спинка добре підтримувала поперек. Якщо, міцно сидячи на стільці, ви все одно не дістаєте до спинки, підкладіть під спину щільну подушку.

Стрес

Часто коли ми нервуємо, то перебираємо що-небудь руками – це природна реакція. Щоб позбутися від стресу, помасажуйте долоні. Масажуйте також точку сонячного сплетення, що знаходиться в середині долоні. Кінчиком великого пальця круговими рухами масажуйте цю точку протягом двох-трьох хвилин.

Головний біль

[ads2] Щоб відчути моментальне полегшення, зробіть такий простий масаж – пощупайте кінчик великого пальця і визначте його найбільш чутливу точку, потім впевненим рухом іншого великого пальця масажуйте це місце. Повторіть те ж саме з іншою рукою. Якщо головний біль не проходить, то її причина, ймовірно, в проблемах зі спиною – в поганій поставі, напрузі в спині. Якщо ви часто страждаєте від головного болю, то краще проконсультуватися з лікарем, щоб виявити справжню причину проблеми.

Синдром роздратованого кишечника

Стимулюйте точки, що впливають на травлення, проводячи вигнуту лінію уздовж контуру долоні від основи великого пальця до мізинця. Масажуйте протягом 2 хвилин, потім повторіть те ж саме з іншою рукою. Ще один ефективний спосіб позбутися проблем зі шлунокм – стимуляція відповідних точок на ступнях. Для цього тенісний м’ячик покладіть на підлогу, наступіть на нього центром ступні і катайте колами 3 хвилини.

Антистрес

М’яко надавіть великим пальцем лівої руки на середину правої долоні та обертай ним по колу протягом хвилини. Те ж саме зробіть правим великим пальцем на лівій долоні. Це послабить напругу в районі шиї і перемкне твою увагу.

Приплив сил

Кінчиками пальців обох рук енергійно постукай один об одний. Потім кінчиками великого і вказівного пальця правої руки стисніть лівий великий палець і проведіть ними від основи до кінчика. Те ж саме зробіть з великим пальцем правої руки.

Запуск мозку

Легко стисніть великий палець лівої руки вказівним і середнім пальцями правої (як пасатіжами) і «вгвинтіть» ним у цей зажим від кінчика до основи. Те ж виконай з правим великим. Такий масаж покращує прилив крові до мозку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button