Людина

Вчені: Таблетка від самогубства стала ближче з відкриттям в людині особливого ферменту

Американським ученим вдалося виявити фермент, який пов’язаний із запальними процесами в мозку і схильністю до суїциду. Це відкриття дає надію створити ліки, що перешкоджають розвитку такої поведінки у людей різноманітних віків і соціальних верств.

У людей присутні різні варіації ферменту ACMSD залежно від генів. Один з його видів може призвести до накопичення двох кислот, які стимулюють суїцидальну поведінку.

Вчені планують створити метод, при якому аналіз крові покаже рівень схильності людини до самознищення. Також вони хочуть продовжити роботу щодо пошуків інгібітора для ферменту ACMSD, який міг би запобігти схильності до суїциду.

Читайте також: 

У формуванні суїцидальної поведінки велику роль відіграє імунна система, вона може відповісти на стрес запальним процесом. У багатьох хворих, у яких спостерігається суїцидальна поведінка, виявлені запальні процеси в крові та спинномозковій рідині. У пацієнтів з групи ризику спостерігалася підвищена кількість двох органічних кислот – піколінової і хінолінової.

Генетичні дослідження показали, що у людей, які спробували вчинити суїцид, був активний специфічний варіант ферменту ACMSD. Саме він і винен у ненормальному рівні двох перерахованих вище кислот.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button