Інтернет

У Twitter’е збирається найбільш озлоблена аудиторія мережі Інтернет?

1379958668_twitter-angry_resizedНевтішна статистика для сервісу мікроблогів Twitter нещодавно була оприлюднена дослідницькою групою інституту Weibo. Як виявилося, саме Twitter є самим «злим» місцем в глобальній Мережі, де користувачі не соромляться висловлювати свої ниці думки, а сам майданчик нерідко стає місцем для палких дискусій на найрізноманітніші теми, які не завжди закінчуються мирно.

Дослідники з Weibo з’ясували, що саме гнів є найчастішою емоцією, яку висловлюють інтернет-користувачі, а за ним ідуть радість, огида і печаль, що говорить про превалювання негативних емоцій над позитивними.

Читайте також: Що спільного у вашого мозку з Твіттером

Очевидно, і це підтверджують вчені, подібний стан справ не призведе ні до чого хорошого, так як регулярні негативні емоції незмінно призводять до стресових ситуацій в житті і депресивних станів, які прямо ведуть до серйозних захворювань організму. Дослідники навіть припустили, що користувачі Twitter є більш злими, ніж ті, хто ніколи або вкрай рідко користується цим сервісом. Цілком можливо, що це твердження відповідає дійсності, хоча перевірити його вкрай складно. Так чи інакше, рекомендуємо вам спочатку посміхнутися, а потім вже включати комп’ютер. Діліться хорошим настроєм з іншими і він обов’язково стане ще краще!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button