Людина

Енергійна музика допоможе отримувати задоволення під час виснажливих тренувань

Дослідження показують, що енергійна музика може допомогти під час виснажливих тренувань. Цей метод допоможе ледачим людям отримувати задоволення під час виконання вправ.

Інтервальні високоінтенсивні тренування призвели до покращення фізичного здоров’я протягом декількох тижнів занять спортом. Однак багато людей вважають такі навантаження дуже виснажливими. Щоб це не завадило досягнення результату вчені радять включати оптимістичну музику.

В попередній роботі, яка проходить під керівництвом експертів з Університету Британської Колумбії, вивчався вплив музики під час високоінтенсивних тренувань. Перша група з дорослих канадійців займалася під 16 пісень в швидкому темпі. Три пісні з найвищими мотиваційними рейтингами були використані для дослідження. Потім окрема група з 24 учасників виконала «хвилинне тренування». Короткий відпочинок відділяв спринти протягом 10 хвилин, включаючи розминку. Учасники завершили ці сесії в трьох різних умовах — з мотиваційною музикою, без звуку або спокійним подкастом.

Учасники повідомили про більше задоволення від тренування і продемонстрували підвищену частоту серцевих скорочень у сеансі з музикою в порівнянні з сеансами без звуку. Дослідження показують, що для людей, які вважаються недостатньо активними, музика може не тільки допомогти працювати фізично, але також більше насолоджуватися процесом.

Кнопка «Наверх»
Закрыть