Аналітика

У ЄС заявили про намір спільно зі США зміцнити енергобезпеку України

Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель заявив про намір Європейського Союзу і США зміцнити енергетичну безпеку України. Про це йдеться в його блозі, опублікованому перед енергетичною Радою ЄС-США, який повинен пройти в понеділок 7 лютого у Вашингтоні.

«У той час, як ми прагнемо вирішувати власні енергетичні та кліматичні цілі ЄС і підвищувати нашу стійкість, ми повинні зробити те ж саме для України», – заявив він.

За його словами, з точки зору енергетичної безпеки, Україна сьогодні вже краще підготовлена до будь-якого конфлікту. Боррель нагадав, що США також ведуть переговори з Норвегією, Катаром, Азербайджаном, Алжиром та іншими країнами про розширення поставок СПГ на європейський ринок.

“Зустріч (енергетична Рада – ред.) дозволить досягти ще тіснішої координації реформ енергетичного ринку, необхідних в Україні для посилення корпоративного управління та прозорості напередодні синхронізації України з європейською електромережею, запланованою на 2023 рік», – сказав Боррель.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button