Технології

У Європі створюється мережа з 250 водневих заправних станцій

Компанії Phillips 66 і H2 Energy Europe оголосили про свій намір створити (50-50) спільне підприємство, яке побудує до 250 роздрібних водневих заправних станцій в Німеччині, Австрії та Данії до 2026 року, повідомляє elektrovesti.net.

Phillips 66-нафтова копання, що управляє більш ніж 1000 заправних станцій під брендом JET в Європі, а також мережею заправок воднем у Швейцарії завдяки своїй участі в підприємстві Coop Mineraloel AG.

H2 Energy зі штаб-квартирою у Швейцарії є спільним підприємством компанії Trafigura Pte Ltd., що займається торгівлею сировинними товарами, і H2 Energy Holding AG, провідного постачальника водню в Європі, що інвестує у виробництво, розподіл і використання зеленого водню.

H2 Energy брала участь у великій угоді з постачання водневих вантажівок Hyundai до Швейцарії і володіє Hyundai Hydrogen Mobility, компанією зі збуту в Європі важких вантажівок на водневих паливних елементах південнокорейської марки.

Компанії Phillips 66 і H2 Energy будуть використовувати свої компетенції для розвитку роздрібної мережі, поєднуючи поставки водню, заправну логістику і продаж автомобілів. Сторони будуть прагнути постачати мережу роздрібних заправок зеленим воднем у міру його доступності. Попит на водень частково повинен бути забезпечений якраз зазначеними важкими вантажівками на водневих паливних елементах.

Майбутня мережа водневих заправних станцій спільного підприємства в Німеччині, Австрії та Данії включатиме в себе існуючі роздрібні станції під брендом JET, а також нові точки на основних транспортних маршрутах.

Для реалізації заправної мережі потрібна державна підтримка, наголошується в заяві.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button