Технології

Virgin Hyperloop показала, що буде всередині капсул транспорту майбутнього

Virgin Hyperloop продемонструє повномасштабний вантажний відсік довжиною майже 10 м на виставці Expo 2020 в Дубаї. Перші фотографії транспортної капсули вже з’явилися в мережі.

Virgin Hyperloop продовжує вдосконалювати конструкцію контейнерів для транспортування через вакуумні трубки зі швидкістю, близькою до швидкості звуку. Останню версію капсул продемонструють на майбутній виставці Expo 2020 в Дубаї. Її відвідувачі зможуть піднятися на борт і оцінити її зсередини.

Відвідувачі павільйону flow побачать повномасштабну копію комерційної вантажної капсули довжиною майже 10 м. Опинившись в павільйоні, гості зможуть посидіти всередині пасажирського відсіку, представленого в розрізі, з готовою виробничою обробкою. На стенді також можна буде докладніше дізнатися про технологію та її вплив на галузь.

Пасажирський відсік в розрізі буде представлений Virgin Hyperloop на виставці Expo 2020 в Дубаї Virgin Hyperloop

За минулі роки Virgin Hyperloop представила кілька версій капсул. Остання з них вийшла в січні, коли компанія поділилася промо відео про майбутній досвід пасажирів. Капсула змогла перевозити 28 осіб, оснащена з бездротовою зарядкою, штучним вікном в даху і світлодіодними повідомленнями про маршрут.

Виставка Expo 2020 в Дубаї триватиме з 1 жовтня цього року по 31 Березня 2022 року.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments