Людина

У зовні здорових людей після 40 років спостерігається близько п’яти порушень в організмі

Фахівці Університету Фліндерса (Австралія) виявили деякі порушення в організмі людей після 40 років, які не скаржилися на самопочуття. В середньому у пацієнтів такого віку спостерігається близько п’яти проблем зі здоров’ям, які не проявляються повною мірою.

На це вказують результати дослідження, проведеного австралійськими експертами з участю понад 560 добровольців 40-75 років. Після ретельного медичного огляду у цих зовні здорових і активних людей фахівці виявили порушення когнітивних здібностей, погіршення зору і слуху, підвищений тиск. Крім того, учасники експерименту не могли виконати базові вправи, що вказувало на низький рівень їх фізичної підготовки.

Як відзначають автори дослідження, оприлюдненого на сторінках видання BMC Geriatrics, проблеми зі здоров’ям накопичуються непомітно для людей. 40-річні чоловіки та жінки мало уваги приділяють собі, займаючись кар’єрою і вихованням дітей, тому не надають значення невеликих збоїв у роботі організму. Вчені рекомендують регулярно проходити медогляди, щоб виявити порушення на початкових стадіях і запобігти їх розвиток до незворотних процесів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть