Людина

Вчені спростували думку про згасання пристрасті між партнерами в шлюбі

Американські вчені спростували думку про згасання пристрасті між партнерами, які довгий час перебувають у шлюбі. Вивчення продемонструвало, що пари, чиї стосунки тривають тривалий час, реагують один на одного так само, як і на початковому етапі знайомства.

В експерименті взяли участь жінки та чоловіка, які узаконили свої стосунки понад 20 років тому. Їм показували фотографії інших половинок, а з допомогою МРТ відстежувалася реакцію учасників на побачене. Останнім етапом був перегляд зображень друзів, колег та родичів, а також малознайомих людей. Дослідження показало, що активність певних ділянок мозку можна було спостерігати тільки при погляді на фотографію коханої людини. У цьому випадку у випробовуваних вироблявся дофамін – гормон задоволення, що спостерігається у всіх людей під час зародження перших почуттів.

Вчені прийшли до висновку, що викид гормону повністю ідентичний з відчуттями при першій близькості з другою половинкою. Таким чином, уклали дослідники, пари, які прожили у шлюбі довгий час, можуть відчувати ті ж почуття і емоції по відношенню один до одного, що і на початку відносин. Експерти радять партнерам зберігати пристрасть за допомогою спільного проведення часу, а також не забувати про експерименти в сексі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button