Людина

Чоловічий мозок більш орієнтований на сексуальний контакт завдяки еволюції

Чоловічий мозок більш орієнтований на отримання сексуального контакту, ніж жіночий. Вчені пояснюють таку фізіологічну особливість еволюційними змінами.

Мужской мозг более ориентирован на сексуальный контакт из-за эволюции

Дослідження, покликане пояснити підвищену залежність від сексу у чоловіків, порівняно з прекрасною статтю, виявило, що розвиток мозку заторкнув область, яка відповідає за потяг. Зона, де зароджується бажання сексу, у представників сильної половини людства збільшена в 2 з половиною рази, що прямо позначається на поведінці. Така особливість простежується в різноманітних ситуаціях.

Наприклад, більшість насильницьких дій сексуального характеру роблять чоловіки. Вони ж в 20 відсотках випадків зраджують своїм дружинам, тоді як лише 13% жінок знаходять коханців на стороні.

Є ряд психічних імпульсів і біологічних факторів, які штовхають до зґвалтування. В 2 рази частіше жінок чоловіки займаються мастурбацією і аргументують це недоліком сексу.

Відомо, що після статевого дозрівання чоловічий організм виробляє тестостерону в 25 разів більше. Даний гормон еволюційно пов’язаний з проявом агресії і сексуальності, відзначають наукові фахівці.

Кнопка «Наверх»