Всесвіт

Удар потужного космічного шторму занурить Землю у повну темряву, вважають вчені

Метеорологи з Великобританії повідомили, що через часті викидів на Сонці, Земля може постраждати від космічного шторму, гнаного сонячними вітрами. Удар по поверхні Землі потужного сонячного урагану може занурити її в темряву.

Британські метеорологи всерйоз занепокоєні частими коронарними викидами на Сонці, внаслідок чого в космос звільняється величезна кількість енергії, яка називається сонячним вітром. Потужні викиди провокують виникнення справжніх космічних штормів, небезпечні тим, що вони рухаються від Сонця в різних напрямках і розрахувати їх траєкторію нереально. Відомо, що викиди сонячної енергії у вигляді сонячних вітрів, що провокують на Землі магнітні бурі і сяйва, досягають Землі по закінченню 19 годин, однак дізнатися про це можливе лише за 15 хвилин до їх удару по планеті. За такий короткий час людство не встигне підготуватися, щоб мінімізувати наслідки сонячної стихії на планеті.

Активність на Сонці може призвести не тільки до виникнення сонячних вітрів, що негативно впливають на земну й орбітальну електроніку, але і на самопочуття людей. А потужний удар космічного шторму може призвести до жахливих наслідків і занурити планету в повну темряву.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button