Земля

Уфолог розкрив подробиці масового викрадення людей інопланетянами

Вчений Девід Джейкобс розкрив подробиці масового викрадення людей інопланетянами, які розвернули на Землі активну діяльність. Висновки засновані на даних, розказаних очевидцями, психіатрами, медиками.

Уфолог раскрыл подробности массового похищения людей инопланетянами

Історик провів роботу з мешканцями Латинської Америки, Азії, Європи, Африки. Частіше схильні до інопланетного вторгнення виявилися американці. Всі очевидці розповідали приблизно однакові схеми дії прибульців.

Згідно з результатами дослідження, інопланетяни викрадають землян послідовно, але для різних цілей, наприклад, для експериментів, які залишають на тілах людей незвичайні подряпини і шрами, які схожі за розміром і формою у всіх громадян, що вступили в контакт з гуманоїдами. Іноді візити носять дружній характер. Після таких зустрічей у людини можуть з’явитися надздібності, які дозволяють передбачити майбутні катаклізми.

Джейкобс розповів, що викрадені люди неохоче діляться пережитими враженнями, не бажаючи псувати свою репутацію. На контакт з прибульцями виходили багато знаменитостей, але вони намагаються приховати правду від громадськості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button