Земля

Вчені передбачили найбільшу магнітну бурю

Вже близько десяти днів користувачі мережі ворожать на рахунок закриття сонячної обсерваторії в Нью-Мексико. Згідно останньої версії, в обсерваторії перебувало шпигунське обладнання китайців, оскільки будинок розташований неподалік військових об’єктів.

 

Насправді ж причина може ховатися зовсім в іншому. Згідно з повідомленням пана Hal Turnerа, який має зв’язки у ФБР, так як в минулому сам там працював, скоро на Землі повториться сюжет 1859 року, коли в результаті потужного сонячного спалаху на Землі сталася магнітна буря неймовірної сили. Багато приладів і двигунів того часу згоріли, на екваторі спостерігалося північне сяйво.

Вчені з закритою обсерваторії нібито розробили алгоритм, який пророкує потужні магнітні бурі. Якщо вірити останнім даним, то найближчим часом історія 1859 року повториться з імовірністю 80%. Тільки в цей раз вийде з ладу значно більше техніки (за кілька століть людство зробило величезний крок в розвитку). Зникне інтернет, мобільний зв’язок, вийдуть з ладу супутники.

ФБР вирішило негайно втрутитися в перебіг подій, щоб перевірити достовірність інформації. У підсумку було прийнято рішення евакуювати всіх працівників обсерваторії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button