Всесвіт

Уфологи заявили про присутність на супутнику Нептуна Тритоні інопланетної бази

Прихильники теорій змов заявили, що на Тритоні, супутнику Нептуна, може розташовуватися база інопланетян. Блогер Скотт Уорінг повідомив, що це небесне тіло ідеально підходить для розташування такого об’єкта, оскільки його майже неможливо помітити з Землі.

У Нептуна всього 13 супутників, але більшість з них є придатними для розташування там баз інопланетян. Уфолог вказує, що Тритон обертається навколо планети таким чином, що практично не помітний для телескопів на поверхні Землі протягом календарного року. Це відкриває можливості для інопланетян нарощувати на космічному тілі число будівель і продовжувати удосконалювати свою базу.

«Зміни в спектрі об’єкта, які вдалося зареєструвати NASA, вказують на присутність штучної активності на поверхні супутника. Тритон виявився покритий снігом, що вказує на присутність там якогось розумного життя. Сам об’єкт абсолютно не підходить для зародження розумної цивілізації, унаслідок чого на ньому могла з’явитися якась космічна база», — повідомив Уорінг.

Космічний апарат «Вояджер» повинен був прибути до Тритону для докладних досліджень, проте не зумів добитися цього і вийшов з ладу. Конспіролог угледів в цьому злий умисел інопланетян, які ліквідували зонд для збереження таємниці своєї бази.

Кнопка «Наверх»