Здоров'я

Як правильно доглядати за шкірою

Часто до косметологів звертаються, коли вже проблема зі шкірою створює косметичний дефект, однак дуже важливо попередити проблеми, займатися правильним доглядом за шкірою, який буде гальмувати старіння, покращувати кровообіг в шкірі, прибирати зайві ороговілі клітини, які закупорюють протоки і користуватися підібраною косметикою для догляду.

Говоримо з косметологом МЦ «Інсайт Медікал» про правильний догляд за шкірою.

Сьогодні до косметологів найчастіше звертаються люди з проблемами акне, жирною шкірою, висипаннями. Велика частина приходить з віковими змінами: зморшки, пігментація і т. Д. Часто бувають сезонні проблеми. Сонце, вітер, сіль морської води висушують і призводять до швидкого старіння шкіри.

Зимова погода також негативно впливає на шкіру — були морозні, вітряні дні, це переохолоджує, обморожує, також пересушує шкіру, проте методи лікування шкіри і профілактика різні. У вітряну холодну погоду шкіра більше зневоднюється, ніж влітку або взимку. Виникає сухість, тріщини. Якщо людина схильна до висипань, ці проблеми тільки посилюються.

Шкіра пошкоджена, їй не вистачає захисних властивостей, падає місцевий імунітет, знижується її регенерація. У цей час важливе живлення шкіри, зволоження, лікування пошкоджень. Пересушення в першу чергу впливає на вікові зміни, поява в’ялості і млявості шкіри. Дрібні зморшки посилюються, але ці проблеми можна вирішити, на сучасному етапі розвитку косметології є маса методів відновлення шкіри, її регенерація і стимулювання до оновлення клітин шкіри. Потрібно тільки над цим працювати.

Як ви будете вирішувати проблеми зі шкірою?

Не боюсь повторитися, золоте правило косметології тут доречне. Перш за все зволоження та живлення. Це також має бути правильно підібраний домашній догляд. Косметолог повинен працювати в тандемі зі своїм клієнтом. Я лікар, тому ставлюся до клієнта з усім розумінням особливостей його організму, чинників, що впливають на стан шкіри, часто підключаю суміжних фахівців, гастроентеролога, дерматолога, психоневролога і інших.

Залежно від основного завдання я підбираю програму роботи зі шкірою, домашній догляд, профілактичні та гігієнічні процедури. Можна коригувати проблеми противовозрастная і протівопігментнимі засобами, методів дуже багато, вся робота побудована на індивідуальному підході в кожному випадку. З настанням сонячних днів обов’язковий SPF-захист, зволожуючі процедури, процедури, що зменшують пігментацію.

Чим ви не рекомендуєте користуватися?

Чим тільки люди не користуються! Небажана косметика мас-маркету. Вона не зашкодить, але толку від неї не буде. Якщо це підліткова або молода шкіра, то цього може бути достатньо, хоча багато косметики по догляду, яка володіє комедогенним ефектом, тобто закупорює пори, викликає поява комедонов і прищів, тому потрібно бути дуже уважним при використанні косметики з мас-маркету. Але якщо це зріла або проблемна шкіра, для збереження молодості шкіри це не допоможе. У такій косметиці немає активних інгредієнтів для лікування. Обов’язково повинен бути присутнім домашній професійний догляд, призначений косметологом. Купити такі препарати бажано у косметолога. Спеціаліст проводить у себе в кабінеті діагностику, підбирає необхідні препарати і надає їх клієнту.

Домашній догляд не може бути однаковим цілий рік. За сезоном: взимку — одні препарати, влітку — інші. У перехідний період потрібно використовувати для будь-якої шкіри SPF мінімум 30. А решта все індивідуально в залежності від типів шкіри. Для жирної шкіри взимку можна вмиватися чимось більш поживним, наприклад, молочком. Але влітку потрібно переходити на більш легкі препарати. Ці рекламовані домашні а-ля натуральні рецепти (мед, кокосове масло) не потрібно використовувати. Кокосове масло має великі молекули, які забивають шкіру. Якийсь час є відчуття м’якості, але потім ущільнюється роговий шар. Виходить гіперкератоз. З цим потім складно боротися. Усі домашні відходи агресивні для судин, судинний малюнок на шкірі обличчя (купероз) — це системна проблема, така шкіра дуже чутлива, з нею треба працювати дбайливо і акуратно.

Кнопка «Наверх»