Земля

Унікальний білий дельфін змінює колір, коли злиться або ніяковіє (відео)

Рідкісний дельфін-альбінос став зіркою в Японії. Славу цьому морських ссавців принесла його здатність змінювати колір. Коли білий дельфін відчуває сильні емоції, він рожевіє.

Дельфін живе в музеї китів у Тайдзи на півдні Японії. Щодня натовпи відвідувачів приходять подивитися на нього. Як правило, представники його виду мають сіре забарвлення. Але цей дельфін стає рожевим, коли злиться, сумує або, наприклад, ніяковіє.

18-04-15-foto-600x341-1

Зміна забарвлення відбувається через те, що шкіра у дельфіна дуже тонка, кровоносні судини розташовані близько до її поверхні. Тому дельфін червоніє зовсім як людина.

Музей китів придбав незвичайного дельфіна в минулому році, викупивши його у рибалок, які виловили морського мешканця біля берегів Тайдзи. У січні 2014-го рибалки влаштували справжнє полювання на дельфінів, щоб потім продати свою здобич у акваріуми або на м’ясо.

Про такі акції японських рибалок стало відомо в 2009 році, коли вийшов фільм “Бухта” (The Cove). У 2010 році картина отримала “Оскар” як кращий документальний фільм. У 2011 році влада японської префектури Вакаяма, де знаходиться Тайдзи, повідомили, що за рік там було спіймано більше 1,2 тисячі дельфінів і невеликих китів. Скільки з них згодом загинули, не уточнюється.

Читайте також:

Історія дельфіна-альбіноса привернула увагу зоозахисників. Екологи подали позов до музею китів – вони визнали, що в музеї немає фахівців, які стежили б за здоров’ям унікальної тварини. Втім, установа відповіло на ці звинувачення, повідомивши, що дельфін отримує весь необхідний йому догляд. А стан його здоров’я постійно контролюють, зокрема, за допомогою аналізів крові.

Крім того, співробітники музею стверджують, що врятували дельфіна, оскільки у відкритому морі біла тварина є легкою здобиччю. Експерти називають дивним, що дельфін взагалі досить довго прожив у природному середовищі.

https://youtu.be/lg7F0IT5W60

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button