Фото

В Амстердамі надрукують справжній арочний міст за допомогою 3D-принтера

На 3D-принтері роздрукують справжній міст.
Технологія 3D-друку міцно увійшла в наше життя. На такому принтері тепер можна друкувати все, що завгодно, починаючи від мініатюрних фігурок і закінчуючи зведенням будинків тим же способом. Наступним етапом у подібному тривимірному будівництві стане зведення цих мостів за допомогою роботизованих 3D-принтерів.

Проект мосту, роздрукованого на 3D-принтері від компанії MX3D.
Голландська компанія MX3D презентувала незвичайний проект будівництва мосту в Амстердамі. Вся справа в тому, що його будівництво буде здійснюватися за допомогою 3D-принтера. Ідейний натхненник подібного будівництва Йоріс Лаарман (Joris Laarman) назвав його «фантастичною метафорою, яка об’єднає футуристичні технології з історичним минулим Амстердама».

Роботизований 3D-принтер.
Щоб робота просувалася швидше, будівництво арочного мосту здійснять два роботи, які будуть рухатися з різних берегів на зустріч один до одного. Це дозволить знизити тиск машин на конструкцію. Також для створення мосту буде використовуватися спеціальна сталь для плавлення при температурі 1500 градусів за Цельсієм. При цьому арочна конструкція стане достатньо міцною і довговічною.

Будівництво моста за допомогою 3D-принтерів.
Передбачається, що перші подібні мости можна буде побачити над каналами голландської столиці в 2017 році. За процесом будівництва зможуть спостерігати усі бажаючі.

Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button