Фото

Лікарі виявили клубок паразитів всередині чоловіка

Ультразвукове сканування живота чоловіка показало жахливе видовище: черв’яки-паразити звиваються усередині господаря.

New England Journal of Medicine

Згідно з медичним звітом, опублікованим в The New England Journal of Medicine, 20-річний неназваний чоловік з Нью-Делі в Індії був госпіталізований зі скаргами на сильний біль в животі, діарею і блювоту. Чоловік раніше був здоровий.

Аналіз крові показав підвищений рівень лейкоцитів. Також виявився підвищений рівень гемоглобіну – білка в крові, що переносить кисень. Все це вказувало на різні захворювання: від зневоднення до раку крові.

Медичні працівники провели ультразвукове дослідження нижньої порожнистої вени – великої вени близько шлунка – щоб визначити рівень рідини в крові. Коли вони це зробили, побачили дивні трубки, які звиваються в кишечнику.

Медики відразу ж взяли зразок стільця у пацієнта, щоб проаналізувати його на наявність паразитів. Вони виявили яйця Ascaris lumbricoides – одного з найбільш поширених паразитуючих хробаків, які живуть всередині людини. За даними Центрів з контролю і профілактиці захворювань, Ascaris lumbricoides живе в кишечнику майже у мільярд людей у всьому світі. Ці моторошні паразити можуть досягати в довжину до 35 сантиметрів.

New England Journal of Medicine

Зазвичай черв’яки потрапляють в людину через поїдання яєць, які перебувають на брудних овочах і фруктах. Інфіковані пацієнти майже не відчувають симптомів.

На щастя, в описаному випадку чоловік одужав після прийому протипаразитарного препарату під назвою аль-бендазол. Через добу його виписали з лікарні, а через два тижні він розповів медичним працівникам при повторному візиті, що паразити вийшли зі стільцем.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button