Головна / Технології / До 2075 року штучний інтелект може знищити людство

До 2075 року штучний інтелект може знищити людство

Те, що лякає вчених і людство, може статися вже через 59 років. Експерти стверджують, що до 2075 року штучний інтелект може знищити населення Землі.

Останні роки індустрія робототехніки розвивається досить стрімко, тому вчених лякає можливе захоплення влади машинами в майбутньому. До цього моменту подібні припущення здавалися нереальними, і навіть казковими, адже людина самостійно створює роботів, тому вони не зможуть взяти над ним верх. Незважаючи на всі раніше озвучені спростування, вчені стверджують, що вже до 2075 року роботи можуть захопити Землю і знищити людство.

Читайте також: 

Експерти заглибилися в це питання і провели оцінку ступеня ризику технологічної революції. Вчені об’єднали результати чотирьох досліджень, спрямованих на вивчення штучного інтелекту, і прийшли до певного висновку. На думку експертів, через 6 років роботи будуть думати як людина на 10%, до 2040 року показник досягне позначки 50%. Через 59 років мислення штучного інтелекту буде максимально близьким до людського, що загрожує знищенню людства.

Не дивлячись на страхітливі дані, вчені продовжують працювати у напрямку розвитку робототехніки, так як навички машин, якими їх оснащують фахівці, можуть бути корисні в багатьох областях, в тому числі медицині.

 
comments powered by HyperComments