Наука

В Австралії на пляжі знайдені рідкісні зуби доісторичної мега-акули

В Австралії на пляжі знайдений рідкісний набір зубів від гігантської доісторичної мега-акули. Вчені відзначають, що кісткові утворення стародавнього хижака в два рази більше звичайного виду. Про цю знахідку повідомило видання Phys.org.

В Австралии на пляже найдены редкие зубы доисторической мега-акулы

Унікальну знахідку виявив місцевий житель, який прогулювався по району, відомому як викопна точка доступу до Ян-Джуці, на знаменитій Великій океанській дорозі в 100 кілометрах від Мельбурна. Він повідомив, що виявив знахідку абсолютно випадково і навіть не припускав, що вона являє собою таку цінність для науки.

При зверненні до фахівців палеонтологічного музею в Австралії, стало ясно, що йдеться про давно вимерлий вид хижака, що має 7-сантиметрові зуби. Експерти відзначають, доісторична акула жила 25 мільйонів років тому, харчуючись маленькими китами і пінгвінами, могла рости до дев’яти метрів і більше в довжину, що майже в два рази більше, ніж велика біла акула в даний час.

«Ці зуби мають міжнародне значення, оскільки вони являють собою одну з трьох пов’язаних груп зубів Carcharocles angustidens в світі, і найперший набір, який коли-небудь був виявлений в Австралії», – розповіли експерти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments