Екологія

В Австралії побудують найбільшу хвильову електростанцію

Недалеко від узбережжя штату Вікторія, розташованого на південному сході Австралії, почнеться будівництво найбільшої 62,5-мегаваттної хвильової електростанції.

hvylova_elektrostancia_500

Технологія буй-генератора PowerBuoy спрямована на вловлювання енергії хвиль з використанням великих плавучих буїв, заякоренних на морському дні, і систем перетворення енергії хвиль в електрику

Американська компанія Lockheed Martin, що спеціалізується в області авіабудування, авіакосмічної техніки, суднобудування та ін, підписала угоду з Victorian Wave Partners про запуск найбільшого проекту з будівництва хвильової електростанції.

Проект передбачає створення величезної 62,5 – мегаваттної хвильової електростанції, яка буде розташована недалеко від узбережжя австралійського штату Вікторія. В основу станції покладена технологія буй -генератора PowerBuoy, розроблена компанією Ocean Power Technologies, якій належить Victorian Wave Partners. Це технологія уловлювання енергії хвиль з використанням великих плавучих буїв, заякоренних на морському дні, і систем перетворення енергії хвиль в електрику.

У порівнянні з вітрогенератором буй -генератор має ряд переваг. Зокрема, хвилі на відміну від поривів вітру більш постійні. Крім цього, працюючі від хвиль генератори менші за розмірами і є більш тихими. Висота вітрогенератора складає більше 40 м, а буй -генератор – всього 9 м.

Найбільший проект з будівництва хвильової електростанції стане частиною австралійської програми з переходу на альтернативні джерела енергії. Згідно з прогнозами, до 2020 року 20 % усієї виробленої в країні електроенергії припадатиме на альтернативну енергетику.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments